عرضه مستقیم قالب های میوه پاپ چف Pop Chef اصل به همراه گارانتی تعویض
در این قسمت در مورد چگونگی استفاده از دستگاه قالب میوه و دسر پاپ چف صحبت می کنیم. در پکیجی که توسط فروشگاه اینترنتی پاپ چف به شما عرضه می شود دفترچه راهنمای این محصول قرار داده شده ولی برای کسانی که از فروشگاه های دیگر غیر مجاز محصول مارا خریداری کرده اند و فاقد دفترچه راهنماست می توانید در این قسمت از سایت قدم به قدم آموزش تصویری آن را مشاهده و توضیحات استفاده از پاپ چف را مطالعه نمایید.

در پکیج پاپ چف 6 قالب زیبا از جمله پروانه ، گل ، خورشید ، قلب ، دایره و ستاره وجود دارد شما می توانید طبق نظر و علاقه خود یکی از این قالب ها را انتخاب کرده و روی دستگاه نصب نمایید.

بعد از نصب قالب از محکم بودن مخزن دستگاه و قالب اطمینان پیدا نمایید. مواد غذایی مورد نظر خود را روی سینی یا تخته و یا مکانی صاف و محکم قرار دهید و دستگاه را روی مواد غذایی خود فشار دهید. شما می توانید از چند دسر یا میوه استفاده کنید زیرا 2 عدد قالب دستگاه پاپ چف به صورت استوانه ای شکل است . بعد از برش مواد غذایی خود مخزن دستگاه را فشار دهید تا مواد برش خورده از دستگاه خارج شود.

12 عدد سیخ بامبو نیز در پیکیج اورجینال ما قرار داد که می توانید برای تزئینات از آن استفاده نمایید . مواد غذایی برش خورده را می توانید روی سیخ ها قرار دهید و یک شاخه زاز میوه ها و دسر های خوشمزه تهیه کنید و با علاقه صرف کنید.راهنمای استفاده از قالب میوه و دسر پاپ چف


راهنمای استفاده از قالب میوه و دسر پاپ چف

طرز استفاده از قالب میوه و دسر پاپ چف | آموزش تصویری استفاده از پاپ چف | آموش قدم به قدم استفاده از پاپ چف
عکس استفاده از پاپ چف | تصاویر استفاده کردن از دستگاه پاپ چف


گارانتی پاپ چف

پشتیبانی پاپ چف


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات